УКР
 
Для корпоративних клієнтів 

«Гроші породжують гроші» 42-17287075_1.jpg
(Томас Фуллер)

Різноманіття пенсійних схем, запропонованих компанією, трансформує корпоративний пенсійний план роботодавця в ефективний інструмент кадрової політики, спрямований на мотивацію співробітників і визнання їх внеску в загальну справу компанії.

Програми недержавного пенсійного забезпечення легко адаптуються під корпоративні стандарти кожного роботодавця, у зв'язку з чим наша компанія готова надавати всесторонню консультаційну підтримку працедавцям для успішної структуризації корпоративного пенсійного продукту.

Світовий досвід показує, що створення пенсійних програм і організація додаткового, недержавного пенсійного забезпечення сприяє вирішенню цілого ряду ключових завдань.

Впровадивши пенсійну програму, компанія підвищить свою конкурентоспроможність на ринку праці і забезпечить собі імідж соціально орієнтованої організації. Цей чинник, безумовно, сприятиме залученню інвесторів і розвитку бізнесу.

Отже: Чинники, що спонукають впроваджувати програми НПЗ на підприємствах:

1. Соціальні.

 • Реалізація підприємством гарантій соціального захисту працівників за допомогою недержавного пенсійного забезпечення.

2. Корпоративні.

 • Зміцнення «загального духу організації» (особиста зацікавленість в пенсійній програмі кожного співробітника — від директора до співробітників допоміжного складу).

3. Економічні.

 • Повернення частини коштів на пенсійне забезпечення у вигляді інвестиційного ресурсу (використання механізму реінвестування).
 • Оптимізація витрат підприємства на соціальне забезпечення пенсіонерів підприємства.
 • Податкові пільги сприяють впровадженню пенсійного плану: внески на НПЗ (до 15 відсотків від ФОП) виключаються з бази оподаткування.

4. Використання механізму недержавного пенсійного забезпечення в кадровій політиці підприємства (закріпити найцінніші кадри, забезпечити безперешкодний вихід на гідну пенсію немолодих співробітників, відкривши дорогу молодим).

Ми пропонує корпоративним клієнтам програми недержавного пенсійного забезпечення з широким спектром послуг, а саме:

 • Корпоративні пенсійні програми;
 • Використання пенсійної програми як інструменту довгострокової мотивації персоналу;
 • Розробка сценаріїв пенсійних програм для цілей бюджетування в компанії;
 • Локалізація іноземних “внутрішніх” і “зовнішніх” пенсійних програм;
 • Консультаційна підтримка при розробці ефективних пенсійних схем, заснованих на нашому досвіді і ваших внутрішніх потребах;
 • Розробка повного пакету документів для успішного запуску корпоративної пенсійної програми і її щоденної адміністрації;
 • Інформування співробітників про корпоративне пенсійне забезпечення і стан їх пенсійних рахунків;
 • Інтернет-сайт з регулярно оновлюваною інформацією про пенсійну індустрію, діяльність НТ «ВНПФ «Фонд пенсійних заощаджень», з пенсійним калькулятором, форумом і ін.
 • Інші корпоративні і роздрібні послуги.

Будемо раді запропонувати Вам рішення по розробці оптимальних програм недержавного пенсійного забезпечення відповідно до принципів кадрової політики і стратегії управління персоналом Вашої компанії.

Ми працюємо заради того, щоб забезпечити гідну старість.

Впевнені, що ми зможемо надати вам докладну і об'єктивну інформацію про участь в пенсійній реформі і поділитися досвідом створення пенсійних систем.

ПОШУК ПО САЙТУ
ПОШУК ПО САЙТУ
Developed by Deep Vision Адреса: вул. Б. Хмельницького 32, оф. 49,
тел/факс: 239-35-50, тел.279-53-02
Усі права належать ТОВ
"КУА АПФ "Актив Плюс"