УКР
 
Звернення керівництва 

«Наш спільний успіх і наша спільна зацікавленість складається на основі особливих довірчих відносин з клієнтом. Ми гарантуємо клієнтам абсолютну прозорість наших інвестиційних рішень і, в першу чергу, рекомендуємо їм ті ж рішення, які ми вибираємо для себе і свого бізнесу.»

Наша місія - підвищувати добробут наших клієнтів, забезпечуючи незмінно високу якість сервісу.

Наші цілі — побудувати максимально міцні партнерські відносини з тими, хто довіряє нам свої гроші і зайняти лідируючі позиції в українській індустрії управління активами.

Для багатьох успіх — це тільки мета, для нас — це нові можливості наших клієнтів.

У основі нашої філософії покладено три головні принципи:

Надійність

Репутація акціонерів, прозорість — фундамент нашої надійності. Ми глибоко упевнені, що бізнес компанії повинен відповідати високим критеріям прозорості і безпеки своїх операцій для клієнтів, акціонерів і інвесторів.

Інновації

Ми переконані, що заохочення новаторських ідей співробітників і встановлення взаємин з клієнтами, заснованих на взаємній довірі і зворотному зв'язку, — це єдиний шлях до досягнення технологічного лідерства в області розробки нових продуктів і сервісу.

Результат

Один з найважливіших критеріїв, по якому ми оцінюємо свою діяльність, — високий результат в управлінні активами. Ми використовуємо багаторічний досвід успішного управління активами і глобальну аналітичну платформу «АКТИВ ПЛЮС», що багато в чому допомагає нам досягати цієї мети.

Ми прагнемо до успіху, щоб гарантувати своїм клієнтам фінансову стабільність і упевненість в завтрашньому дні.

Сьогодні кожен з нас може спостерігати позитивну динаміку у всіх областях економічного життя України. Зростання добробуту людей створює принципово нову якість життя, де довгострокове фінансове планування майбутнього виходить на передній план. Все більше людей потребують якісних фінансових послуг і шукають стабільного партнера, якому вони зможуть довіряти.

Поява ТОВ «КУА АПФ «АКТИВ ПЛЮС» сьогодні особливо актуальна, коли фондовий ринок України дуже активно розвивається. Ми поєднали в собі фундаментальні знання у галузі фінансового менеджменту і корпоративного управління.

З метою забезпечення високого результату при управлінні портфелями клієнтів, ми маємо намір в своїй діяльності дотримуватися трьох базових принципів — надійність, інновації і результативність.

Сьогодні успішним і відкритим для нових можливостей людям ми пропонуємо наші технології, досвід, широкі можливості і високий рівень сервісу.

ПОШУК ПО САЙТУ
ПОШУК ПО САЙТУ
Developed by Deep Vision Адреса: вул. Б. Хмельницького 32, оф. 49,
тел/факс: 239-35-50, тел.279-53-02
Усі права належать ТОВ
"КУА АПФ "Актив Плюс"