УКР
 
Недержавне пенсійне забезпечення 

Це Твої гроші, Твій вибір, Твоє майбутнє.

image.php.jpgНедержавне пенсійне забезпечення – це традиційна діяльність НПФ, розвинена в усьому світі, проте не дуже звична для нашої країни. Ви укладаєте пенсійний контракт з Фондом, сплачуєте внески в добровільному режимі, а по досягненню пенсійного віку отримуєте додаткову пенсію. Для кожного учасника НПФ відкриваються іменні рахунки, на яких обліковуються перераховані кошти у розмірах, що визначені в пенсійному контракті. Ви можете обрати будь-який варіант здійснення внесків. Щорічно Ваші пенсійні накопичення збільшуються за рахунок Ваших особистих додаткових внесків та за рахунок інвестиційного прибутку, який Фонд нараховує на пенсійні рахунки протягом усього терміну дії пенсійного контракту. Крім того, Ви самостійно обираєте періодичність виплати пенсії. Таким чином, учасник НПФ поряд з державною пенсією буде отримувати й додаткову недержавну пенсію.image.php.1.jpg

На практиці все дуже просто – працює принцип накопичення. Регулярні внески не тільки накопичуються, але й приносять щорічний прибуток за рахунок розміщення Фондом пенсійних коштів в різні цінні папери та інвестиційні проекти. В результаті на Вашому пенсійному рахунку накопичується суттєва сума, з якої Вам буде виплачуватись додаткова пенсія.

Від державної пенсії участь в НПЗ відрізняється тим, що внески в пенсійний фонд підприємство або приватна особа здійснюють добровільно з власних коштів.

На сьогоднішній день ми адмініструємо та управляємо активами одного недержавного пенсійного фонду:

Існують декілька програм, які передбачають різні способи накопичення. Найпопулярнішою сьогодні є модель, коли за своїх працівників платить підприємство, яке опікується їх майбутнім. У нашому Фонді таку модель втілює Корпоративна пенсійна програма. В межах якої керівництво може залучатись до Пріоритетної пенсійної програми та здійснювати також додаткові пенсійні внески на свою користь та на користь заслужених працівників.

Проте й самі працівники можуть укласти пенсійний контракт з Фондом і вкладати особисті кошти для фінансування своєї додаткової пенсії. Для цього передбачені програми для фізичних осіб.

Звичайно ж ідеальний варіант, коли працівник формує свої особисті пенсійні накопичення в недержавному пенсійному фонді разом з роботодавцем за допомогою реалізації Паритетної пенсійної програми.

Переважна частина населення поки що не усвідомлює такої турботи про свою старість, але в перспективі ця форма вкладень у власне майбутнє неодмінно буде розвиватись.

«Наскільки незначний проміжок у часі, коли людина ще дуже молода і коли вона вже надто стара». Ш. Монтескье.

Старість - це такий період в житті кожної людини, коли ми отримуємо заслужений відпочинок для втіленні усіх наших планів, реалізації задумів, здійснення мрій, на що, можливо, не вистачало часу раніше. Звичайно для цього необхідна фінансова підтримка, то ж не варто чекати. Забезпечимо своє майбутнє вже сьогодні!

Ми гарантуємо надійне збереження та стабільне примноження Ваших коштів.

Забезпечена старість – продовження молодості. Ч.Лем

Подбаймо про неї разом!

ПОШУК ПО САЙТУ
ПОШУК ПО САЙТУ
Developed by Deep Vision Адреса: вул. Б. Хмельницького 32, оф. 49,
тел/факс: 239-35-50, тел.279-53-02
Усі права належать ТОВ
"КУА АПФ "Актив Плюс"