Для фізичних осіб 

42-15369013_1.jpg Забезпечена старість – продовження молодості.
Ч.Лем
Подбаймо про неї разом!

При існуючому рівні заробітних плат і пенсійних внесків накопичити на пенсію велику суму в рамках державної пенсійної системи не виявляється можливим. У людей з низькими заробітними платами пенсії складатимуть суттєвий відсоток від них, але абсолютне значення цих пенсій все одно буде невеликим. У високооплачуваних працівників відсоток відрахувань навпаки виявляється надто маленьким, тому їх пенсії у відсотках від заробітної плати будуть навіть меншими, ніж у бідних та середніх прошарків населення. З цього випливає, що вихід на пенсію для таких людей буде означати суттєве зниження рівня життя.

На думку спеціалістів Міжнародної організації праці (МОП), для нормального комфортного життя на пенсії коефіцієнт заміщення (співвідношення середньої заробітної плати до середньої пенсії) повинен знаходитись на рівні 65-70%. В Україні цей показник значно нижчий і не досягає 40%.

Як належного рівня може досягти звичайний працюючий українець? Існує лише один спосіб – накопичувати собі на пенсію самостійно. Найкращим варіантом на сьогодні є добровільне пенсійне забезпечення в недержавному пенсійному фонді. Для більшості це дещо незвично, але детальний аналіз переконує в тому, що без турботи про власне майбутнє забезпечена старість залишається лише недосяжною мрією.

Наш Фонд пропонує пенсійні програми для фізичних осіб, за якими кожен громадянин може самостійно накопичувати недержавну пенсію за власний рахунок.42_15678195.jpg

Ви можете укласти пенсійний контракт як на свою користь, так і на користь близької Вам людини. Так, якщо Ви вже відчуваєте всю недосконалість пенсійної системи, що склалась, і маєте бажання захистити своїх рідних, дітей та онуків в майбутньому, щоб їм не довелось постраждати від злиденної старості, маєте можливість укласти пенсійний контракт на користь близької людини та забезпечити вже сьогодні щасливе майбутнє тим, хто Вам не байдужий.

Укладаючи пенсійний контракт з НПФ, Ви отримуєте можливість самостійно планувати рівень свого майбутнього пенсійного забезпечення і визначати розмір та порядок перерахування пенсійних внесків.

“Старість - найнесподіваніше, що очікує нас у житті”
(Лев Троцький)

Накопичувати кошти на майбутню пенсію можна починаючи з будь-якого віку. Навіть незначні, регулярні внески протягом Вашої кар’єри дають можливість накопичити суму, достатню для отримання бажаного розміру пенсії. Наші пенсійні програми доступні людям з різним рівнем доходу. Для кожного учасника НПФ відкриває пенсійний рахунок, на якому обліковуються перераховані кошти в розмірах, що визначаються в пенсійному контракті. Фонд формує пенсійні резерви, забезпечує їх збереження та приріст, а за наявності відповідних підстав у учасника, виплачує йому недержавну пенсію.

Таким чином, учасник НПФ поряд з державною пенсією буде отримувати й додаткову недержавну пенсію.