Майбутнє, в якому ви впевнені 

Інвестування в потрібні активи з метою їх примноження вимагає систематичної роботи і професійної консультації. Ми пропонуємо Вам рішення, що відповідають Вашим індивідуальним інвестиційним перевагам.

Колективне інвестування 42_15513709.jpg

Зважене планування інвестиційних коштів – надійний шлях досягнення Ваших життєвих цілей. Ми пропонуємо участь в інвестиційних пайових фондах, що знаходяться в управлінні «Актив Плюс» - фондів, здатних задовольнити інвестиційні переваги найширшого кола клієнтів.

Індивідуальне інвестування

Залежно від Ваших інвестиційних переваг і можливостей, ми зможемо запропонувати Вам першокласне рішення на високому рівні. По мірі зростання Ваших активів Ви все частіше замислюєтеся про способи їх інвестування і, природно, ретельніше підходите до вибору фінансового партнера. Оскільки банківські депозити приносять порівняно невисоку прибутковість, а самостійне інвестування вимагає постійної уваги з Вашого боку, ми — «Актив Плюс» — рекомендуємо індивідуальне управління інвестиційним портфелем.

Кожен інвестор має свій індивідуальний стиль. Один ризикує і чекає високий дохід, інший орієнтований на стабільність і вкладається в низько-ризикові інструменти. Перший купує акції, другий, — облігації. При виборі різних класів активів ми прагнемо слідувати інвестиційним перевагам кожного. Мета Вашого фінансового консультанта — рекомендувати рішення, яке допоможе підвищити Ваш добробут.

42_17663614.jpg