Складові інвестиційного процесу 
42_16148103.jpg

1. Аналіз переваг клієнта і вибір інвестиційних стратегій.

Інвестуючи в цінні папери, необхідно пам'ятати, що це пов'язано з ризиком, тому кожен інвестор повинен визначитися з тим, який баланс прибутковості і ризику йому підходить.

Наші інвестиційні консультанти допомагають інвесторові ухвалити оптимальне рішення.

Після того, як такий баланс з’ясовано, ми пропонуємо стратегію інвестування коштів згідно з індивідуальним перевагам клієнтів.

Документом, що визначає інвестиційну стратегію, є інвестиційна декларація — невід'ємна частина договору про управління активами або правил пайового інвестиційного фонду.

2. Аналіз інвестиційного середовища.

Визначившись з інвестиційною стратегією, на підставі ретельного аналізу ринкової ситуації ми формуємо клієнтський портфель. Для кожної із стратегій ми визначаємо перелік інвестиційних інструментів, які можуть бути включені до складу Вашого портфеля, а також інвестиційні ліміти.

3. Управління ризиками.

Оскільки інвестиції на фінансових ринках в цілому пов'язані з ризиком, оцінка ризику можливих втрат і контроль його відповідності вимогам інвестиційної декларації є необхідними елементами інвестиційного процесу. Ми здійснюємо щоденний контроль відповідності структури портфеля вимогам інвестиційної декларації і інвестиційним лімітам.

4. Управління портфелем.

На нарадах за участю портфельних менеджерів і аналітиків проводиться аналіз різних економічних показників і прогнозів незалежних експертів.

За наслідками дискусії вносяться зміни в моделі рекомендованих базових інвестиційних портфелів. Потім портфельні менеджери адаптують ухвалені рішення до індивідуальних клієнтських портфелів, керуючись інвестиційною декларацією клієнта, що містить його інвестиційні цілі і особливі умови.

5. Оцінка ефективності управління.

Пряме порівняння абсолютної прибутковості для різних інвестиційних стратегій не є адекватною мірою оцінки ефективності управління. Високий дохід за стратегією з високим ризиком може змінитися втратами, тоді як консервативні стратегії припускають помірний, але стабільний дохід. Важливим елементом оцінки відносної прибутковості інвестицій є визначення співставлених по рівню ризику стратегій або індексів, що є на ринку.

6. Зворотній зв'язок.

Ми відкриті для діалогу, і наші інвестиційні консультанти завжди готові пояснити — на яких принципах формується Ваш портфель, як відбувається управління і чому ми ухвалюємо ті або інші інвестиційні рішення.

Чому вигідніше інвестувати через управляючу компанію, а не самостійно?

У чому переваги управління активами перед банківськими депозитами?

Майбутнє, в якому ви впевнені:

  • Колективне інвестування
  • Індивідуальне інвестування